פרויקטים חדשים בנתניה

כיצד הפכה נתניה ליעד נדלנ"י מבוקש?

אם יש דבר אחד שאנו למדים על העם שלנו זה שהוא השתנה. העם לא מוכן לקבל את רוע הגזירה בכל מחיר וכשיש סיבה להרים את הקול ולעשות מעשה ניתן לשמוע את קול העם בתפארתו. המחאות הזכורות ביותר הן מחאת הקוטג' ומחאת הדיור שמזכירים לכולנו שיוקר המחייה ומצוקת הדיור נמצאת לא רק בשכבת המעמד הנמוך אלא גם חברי המעמד הבינוני סובלים מחוסר יכולת להתקיים בכבוד ולרכוש דירה. כחלק מהשינויים באזורי הביקוש, הפכה העיר נתניה ליעד נדלנ"י חדש. פרויקטים חדשים בנתניה קמים באופן תדיר הן בשכונו החדשות (כדוגמת עיר ימים, קריית השרון ועוד) והן בתוך העיר כחלק מבניה מחודשת ושיפור פניה של העיר.

כחלק מתהליך המיצוב מחדש של העיר, החלו יותר ויותר משפרי דיור מהרצליה, רעננה, תל אביב וכלל אזור המרכז, להגיע לשכונות החדשות בעיר. דבר שהחל במיצוב גבוה יותר של נתניה והוביל לכניסת משפחות חזקות וחדשות. בנוסף, החלו לקום פרויקטים חדשים בנתניה בעלי אופי יוקרתי. למעשה, העיר ממשת את הפוטנציאל שטמון בה כעיר שלחופי הים התיכון ולמעשה ישנם שכונות יוקרתיות ואיכותיות. בנוסף, שכונות רבות הפכו לאוטונומיות ולהן מערכת בריאות וחינוך נפרדת משאר חלקי העיר.

פרויקטים חדשים בנתניה
בשנים האחרונות החלה לממש העיר את הפוטנציאל הגבוה שלה והחלו להיבנות פרויקטים חדשים בנתניה

העיר נתניה ממוקמת באזור השרון במחוז המרכז ולחופי הים התיכון. העיר עצמה היא בין הוותיקות בישראל (הוכרה כעיר בשנת 1948) ובעבר הייתה בעיר תעשיית יהלומים ענפה ושמה הנרדף היה "עיר היהלומים". בשל היותה של נתניה, העיר הגדולה מבין ערי השרון, כינוייה גם הוא "בירת השרון". בשל עתודות הקרקע הזולות יותר מאזורי הביקוש, ניתן למצוא השקעה רבה בכל הנוגע ל- פרויקטים חדשים בנתניה. כך הקבלנים משלמים פחות על הקרקע ומשקיעים יותר בהתאמת סטנדרט הבנייה לטובה הדיירים.

נתניה הפכה להיות בורג מרכזי בכלכלת ישראל. בעיר אזור תעשייה עבור חברות הייטק וסטארט אפ בינלאומיות. בנוסף, מיקומה המצוין של העיר בקרבה לתל אביב, הרצליה והמרכז ודרכי הגישה הטובים לעיר (כביש החוף, כביש חיפה תל אביב הישן, כביש 6, תחנות הרכבת), הפכו את נתניה לעיר ויעד מגורים מבוקש. תושבים רבים הגרים בעיר עובדים ברחבי העיר או בסביבתה הקרובה ונהנים משפע של היצע. כמובן שמבחינת תרבות ומילוי שעות הפנאי, יש לעיר דברים רבים להציע המתאימים לכלל הגילאים. ראש העיר הנוכחית, מרים פיירברג, דואגת באופן תדיר לרווחת התושבים, שיפור חזות ופני העיר ואף מיתוגה מחדש כ"בירת הספורט בישראל".

מחירי הנדל"ן בנתניה הולכים ומאמירים עם השנים, אך יחד עם זאת, הם עדיין זולים באופן יחסי בהשוואה לשאר אזורי הביקוש. כך למשל עדיין ניתן למצוא דירות חדשות 4 חדרים במחירים ממוצעים של מיליון וחמש מאות אלף שקלים וצפונה. אך עדיין המחיר זול משמעותית אם משווים לדירות חדשות באזורי הביקוש האחרים.

זוגות ומשפחות רבות בחרו בעיר נתניה כביתם החדש ונהנים מדי יום מהתפתחות העיר ואיכותה. אם גם אתם מחפשים נוחות ואיכות מבלי להתפשר על קרבה למרכז, נתניה יכולה להיות האפשרות העדיפה עבורכם.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

אטרקציות נבחרות בנתניה – ליהנות מהטוב ביותר

אטרקציות נבחרות בנתניה – ליהנות מהטוב ביותר

אטרקציות נבחרות בנתניה אטרקציות נבחרות בנתניה – אתם מחפשים את המקום המושלם שבו כדאי לכם לקנות דירה? רוצים לעשות הכול
לגור בתוך נוף – פרויקט הרחבה בשריגים

לגור בתוך נוף – פרויקט הרחבה בשריגים

לגור בתוך נוף – פרויקט ההרחבה בשריגים לגור בתוך נוף – כאשר מתעניינים במעבר לבית חדש בעיר, ובמיוחד אם בונים
מדינת תל אביב, ארץ האפשרויות הבלתי נגמרות?

מדינת תל אביב, ארץ האפשרויות הבלתי נגמרות?

דירות למכירה בתל אביב תל אביב, בפני רבים בעולם היא העיר המוכרת ביותר במדינת ישראל ורבים אף טועים לחשוב שמדובר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן