דירות למכירה בתל אביב

מדינת תל אביב, ארץ האפשרויות הבלתי נגמרות?

דירות למכירה בתל אביב

תל אביב, בפני רבים בעולם היא העיר המוכרת ביותר במדינת ישראל ורבים אף טועים לחשוב שמדובר בעיר הבירה של ישראל ולא ירושלים (למען הסר ספק). העיר שוכנת בדרום מישור החוף ולחופי הים התיכון. תל אביב נחשבת לבורג מרכזי במדינת ישראל, שם הוכרזה המדינה על ידי דוד בן גוריון, שם היו מוסדות הממשלה הראשונים ועוד. דירות למכירה בתל אביב נחשבות כבין היקרות במדינת ישראל, אך עדיין, רמת הביקוש היא גבוהה בכל נושא הנדל"ן בעיר. חלק מעניינה הגדול של העיר הוא בכך שהיא נחשבת בפני רבים בישראל ובעולם כבירת העסקים של ישראל. בעיר שגרירויות רבות (הגדולה היא כמובן שגרירות ארצות הברית), מרכזי מסחר, עסקים, מלונות המאכלסות תיירים ואנשי עסקים מדי יום ועוד.

דירות למכירה בתל אביב

העיר תל אביב אינה "בועה" או מדינה בפני עצמה כפי שרבים נוהגים לתאר אותה. ההפך הוא הנכון. בעיר ניתן לראות את כל קצוות האוכלוסייה המתקיימים, מתגוררים ומתפרנסים זה לצד זה: יהודים לצד ערבים, חילוניים לצד דתיים, עשירי ישראל לעומת עניי ישראל ועוד. דווקא אותה אוכלוסייה המייצגת את מיזוג הגלויות הגדול בישראל בצורה הטובה ביותר נחשבת כבועה משום מה. אך עדיין, גם לאחר היחס ה"עוין" שמקבלת העיר מפי רבים, העיר היא אחת מאזורי הביקוש הגדולים בישראל. מסיבה זאת, קיימים באופן תדיר דירות למכירה בתל אביב.

דירות למכירה בתל אביב ניתן למצוא באזורי רבים בעיר. כאשר ישנם מספר רב של סוגי דירות למכירה. ישנן הדירות הישנות בשכונות הוותיקות חלקן מוצעות במצבן כמו שהוא (לעתים מצב רעוע הדורש שיפוץ כללי) או במסגרת שיפוץ שכונות והתאמת מבנים לעמידה ברעידות אדמה (תמ"א 38) וכך אנו יכולים לרכוש דירה חדשה במחיר סביר (בהתחשב באזור). דירות נוספות יכולות להיות דירות חדשות לגמרי באחת משכונות היוקרה למשל (רמת אביב, יפו על הים ועוד) ובמגדלי היוקרה וכמובן דירות חדשות באיכות בנייה סטנדרטית. אך חשוב מאוד לזכור, עתודות הקרקע שנותרו לבניה בעיר הולכות ונעלמות. כך למעשה, מחירי הנדל"ן מתייקרים בשל ההיצע שקטן והביקוש שהולך. לכן מחירי הנדל"ן בעיר מאמירים כל שנה וגם תוכניות הממשלה לייצוב שוק הנדל"ן והמחירים אינם צפויים להצליח באזור תל אביב למשל.

ואף כל הדברים הנ"ל, העיר תל אביב היא עדיין חלום בקרב רבים מתושבי ישראל. העיר מרכזת בתוכה מקורות פרנסה ורמת הכנסה גבוהה, מוסדות לימוד ורפואה, מרכזי בילוי ותרבות רבים ומהמעלה הראשונה ועוד. כחלק מהתחדשות העיר, נבנית הרכבת הקלה ברחבי העיר, פרויקט שאמור להיות מוכן בשלהי 2021 בערך. בשל פרויקט זה, נראה כי המחירים החלו בהתייצבות באזורי הבניה (בשל בעיות תנועה, חנייה ופקקים) וכעת המצב יכול להוות פתח לרוכשים רבים שמנצלים את המצב. מומחים רבים גורסים בכך כי לאחר סיום עבודות הרכבת הקלה מחירי הנדל"ן ישובו לעלות וכיום השקעה בנכס יכולה להוות השקעה מצוינת.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

אטרקציות נבחרות בנתניה – ליהנות מהטוב ביותר

אטרקציות נבחרות בנתניה – ליהנות מהטוב ביותר

אטרקציות נבחרות בנתניה אטרקציות נבחרות בנתניה – אתם מחפשים את המקום המושלם שבו כדאי לכם לקנות דירה? רוצים לעשות הכול
לגור בתוך נוף – פרויקט הרחבה בשריגים

לגור בתוך נוף – פרויקט הרחבה בשריגים

לגור בתוך נוף – פרויקט ההרחבה בשריגים לגור בתוך נוף – כאשר מתעניינים במעבר לבית חדש בעיר, ובמיוחד אם בונים
מדינת תל אביב, ארץ האפשרויות הבלתי נגמרות?

מדינת תל אביב, ארץ האפשרויות הבלתי נגמרות?

דירות למכירה בתל אביב תל אביב, בפני רבים בעולם היא העיר המוכרת ביותר במדינת ישראל ורבים אף טועים לחשוב שמדובר
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן