ליהנות מחופשת הלידה

ליהנות מחופשת הלידה

ליהנות מחופשת הלידה

אין דבר משמח יותר מאשר תינוק חדש שמצטרף למשפחה. מדובר באחד הדברים המאושרים ביותר שקורים במשפחה ואין ספק כי לידה משפיעה על חיינו בצורה ניכרת. רבות מפחדות מהרגע הזה שבו הן נשארות לבד עם התינוק וחוששות מהעתיד לבוא. אז תנו לנו לנפץ את הפחד הזה ולהגיד לכם כי חופשת הלידה היא זמן נהדר בשבילכן וכי אתן יכולות לבלות בה, ליהנות מחופשת הלידה ולהפיק ממנה המון. רק חשבו על כן כי אתן נשארות בבית ולא עובדות ותבינו כי האפשרויות העומדות בפניכן הן כמעט אינסופיות. קודם כל חופשת הלידה צריכה להיות בשבילכן בכדי להתחזק אחרי הלידה. אתן חייבות לזכור כי הלידה היא אירוע טראומתי לגוף ולעתים גם לנפש ועל כן אתן צריכות לנצל את החופשה בכדי להתגבר על הקושי הכרוך בלידה ולנצל את החופשה לצבירת כוחות.

נצלי את הזמן בכדי ליצור קשר עם התינוק

אך שימו לב חופשת הלידה היא דבר נפלא גם בכדי ליצור קשר קרוב אל התינוק. העובדה כי אתן מבלות כל כך הרבה זמן עם התינוק היא רבת משמעות והיא יכולה לשפר את הרגשתכן בצורה ניכרת. ככל שהאם והתינוק יהיו יותר קרובים כך התינוק יתפתח יותר טוב וכך סביר להניח שהאם תרגיש יותר טוב. לכן אין כמו חופשת לידה בכדי לחזק את הקשר בין התינוק לאם ואתן צריכות לנצל זאת לטובתכן. אל תתפשרו על נושא ולקחו חופשת לידה גם של שנה בכדי להבטיח כי התינוק יזכה לתשומת לב מרבית וכך תבטיחו כי ההתפתחות שלו תהיה הטובה ביותר שיש והאיכותית ביותר שיש.

אל תזניחי את הקשר עם בן הזוג

נקודה נוספת שאתם חייבים להבין כי פעמים רבות כניסתו של תינוק חדש לחייכם יכולה לפגוע בקשר בין בני הזוג. העובדה כי צריך לקום בלילה מספר פעמים, להיות כל היום מסביב לתינוק ולדאוג לו ללא הרף פעמים רבות מרחיקה את  בני הזוג זה מזה ופוגעת בקשר שלהם. כמובן שאף אחד לא רוצה בכך ועל שני בני הזוג לנצל את חופשת הלידה בכדי לחזק את הקשר ביניהם ולא להתרחק זה מזה. נצלו את הזמן שהתינוק ישן בכדי לנהל שיחות, בכדי להחליף חוויות מחיי היום יום ובכדי לעזור זה לזה. כך תבטיחו כי הקשר שלכם יהיה טוב יותר ויתגבר על הקושי שיש עם הלידה וקניית מוצרי תינוקות רבים

קבלי רעיונות מה לעשות בחופשת הלידה מהאינטרנט

חופשת הלידה היא גם כר נרחב לבילויים בתוך הבית ומחוץ לבית, בכדי להחליט מה לעשות את יכולה להיכנס אל פורטל הורים צעירים ולקבל שם רעיונות. האינטרנט הוא כלי נהדר שניתן להיעזר בו מאוד וכדאי לכן לנצלו לטובתכן. ישנם מאות אתרים ובלוגים העוסקים בהורים צעירים ואין ספק כי אתם תמצאו את האתר שעונה על הצורך שלכם בצורה הטובה ביותר.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מה הרעיון? 4 הצעות נישואין מקוריות

מה הרעיון? 4 הצעות נישואין מקוריות

כמה זמן אתם ביחד? נו, מתי אתה כבר מציע? השעון מתקתק, צריך גם להביא ילדים. אני לא אחכה לך עוד
כשרומנטיקה והנאה נפגשים: המלצות לבילויים זוגיים מנצחים

כשרומנטיקה והנאה נפגשים: המלצות לבילויים זוגיים מנצחים

אתם מחפשים אחר בילוי זוגי משותף. בין אם אתם לקראת דייט ראשון ובין אם בעיצומה של מערכת יחסים (אפילו ממושכת),
מתנות לגבר

מתנות לגבר

מתנות לגבר – יותר קל ממה שחשבת הרבה נשים חושבות שלקנות מתנה לגבר שלהן זה דבר לא פשוט, כי לא
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן