תכנון האירוע

תכנון האירוע שלכם

תכנון האירוע שלכם

היום זה כבר ידוע שכאשר מבצעים את תהליך תכנון האירוע חשוב לשים לב  שהוא מתקיים במקום הנכון אבל גם באזור הנכון. יש האומרים "הדרך לאירוע, בונה את הציפיה". כך הפך אזור השרון וכל גן אירועים בשרון, למושא חלומם של זוגות מתחתנים, חוגגי בר ובת מצווה, אירועים משפחתיים שונים. אין כמו אזור השרון להרגיש את השמחה באוויר, את הירוק והטבע בשביל להתחיל כל אירוע ברגל ימין.

עכשיו תתארו לעצמכם את התמהיל הבא:  קיבוץ, עם מצודה עתיקה בת 800 שנה, תפאורה אותנטית קסומה ואירוע שלכם- זהו אתם לא צריכים לחפש יותר שום מקום לחתונה שלכם, הגעתם למקום הכי מקסים, טבעי ומיוחד שאפשר למצוא  גן אירועים בשרון מלפני 800 שנה…

המקום הזה הוא אחד המקומות הכי נבחרים היום, כמקום המושלם לאירוע שנמצא בין גני אירועים בשרון לבין גני אירועים בצפון ומזמין אליו חוגגים מאזור התפר הזה וגם מאזור המרכז.

להתחתן במצודה בת 800 שנה

תחושת הייחודיות של המקום, יחד עם האבנים העתיקות המרכיבות את המצודה, החלל הפנימי העתיק שמחזיר את כולם במנהרת הזמן 800 שנה לאחור, הוא יתרון ששום אדריכל מוכשר ככל שיהיה, לא יוכל לבנות. הזמן ניכר על כל אבן ואבן, על האתר כולו, והוא מלא יופי פנימי עמוק והשראה והופך כל אירוע לאמתי ומלא תחושת קדושה קדמונית.

במקום זורמים כמה נחלים טבעיים ומפל ענק, זה כמו להתחתן באמצע הטבע אבל לקבל שירות של 5 כוכבים בשירות ובאוכל. גם התפריטים מיוחדים ואירוע במקום כזה מורכב על בסיס הייחודיות של המקום שבאה לידי ביטוי בעיצוב השולחנות ואפילו כסאות בר, באוכל המוגש ובאווירה האותנטית הקדמונית שמאירה בקדושה על כל אירוע חתונה או אירוע חגיגי אחר.

חתונה במצודה הזו היא חלומם של זוגות רבים, הבוחרים לערוך את האירוע שלהם במקום, ולהביא את האורחים שלהם מהצפון, מהמרכז והדרום אל המקום המיוחד, כי מתחתנים רק פעם אחת וזה חייב להיות מושלם.

אולם וגן אירועים במצודה

המצודה מהווה "אולם" לקיום האירוע ואילו בצמוד אליה גן אירועים עם באר עתיקה ומפלי מים, סימן למזל טוב ולברכה. אירוע במקום כזה בהחלט מיישר קו עם המגמות לחתונה וציוד לאירועים שונים, הנוטים בשנים האחרונות להתמקד ביצירת אירוע טבעי ככל שניתן, במקום טבעי, ירוק ובעל אופי. הרעיון הוא להביא את האהבה הגדולה למקום שמעורר השראה ואהבה וזה בדיוק מה שאפשר לומר על מקום כזה. שילוב של עתיק עם קדמה אקוסטית וטכנולוגיות מתקדמות של מוזיקה ושמע, שירות מעולה, תפריט מטבח מיוחד עם שף צמרת, כל מה שצריך כדי שהאירוע יהיה מיוחד ומושלם.

במקום מתחמים שונים המכילים מ-200 ועד 800 מקומות לבחירה של חתונה קטנה, חתונה גדולה, בר או בת מצווה, אירוע ברית או בריתה, חינה, מסיבת אירוסין וגם אירועים עסקיים.

במקום נערכות בשמחה חתונות יהודיות למהדרין וגם חתונות רפורמיות, העיקר שיהיה עם הרבה אהבה ומזל טוב.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מה זה בעצם פוד טראק לאירועים

מה זה בעצם פוד טראק לאירועים

פוד טראק לאירועים- אוכל מתנייד בסטייל חייבים להודות, גם אם אתם בעל השמחה וגם אם אתם באים לשמוח בשמחתם, אם
סיור עולמי – 3 ארוחות ערב בניחוח חו"ל

סיור עולמי – 3 ארוחות ערב בניחוח חו"ל

אין דבר כיף יותר מלשבת בסוף היום ולאכול ארוחת ערב טובה עם בן\ בת הזוג, עם המשפחה או החברים. בכל
מה אפשר לעשות עם בלונים

מה אפשר לעשות עם בלונים

בשנים האחרונות אפשר לראות את הבלונים באירועים רבים פרטיים ועסקיים. הימצאותם של הבלונים מעוררת שמחה והתלהבות רבה בקהל. ההיצע העצום
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן