אירוע אלטרנטיבי

חתונה ביתית בקלות? כך תעשו זאת!

חתונה ביתית בקלות? כך תעשו זאת!

בשנים האחרונות יותר ויותר זוגות בוחרים שלא להתחתן דווקא באולם אירועים ולתכנן חתונה ביתית באווירה יותר אינטימית. אם גם אתם שוקלים את הרעיון, לפניכם כל הטיפים שיסייעו לכם להרגיש כמה שיותר בבית ביום החתונה המרגש שלכם.

חתונה ביתית- בין ברירת מחדל לבחירה מועדפת

יש מי שעבורם חתונה ביתית היא ברירת מחדל ויש מי שזו הבחירה המועדפת עליהם. הבחירה להינשא בבית נובעת מסיבות שונות: יש הסולדים מההמוניות של אולמות וגני אירועים. יש מי שבוחרים בחלופה זו מסיבה תקציבית. חתונה בבית עצמו או, בגינה ובחצר יכולה להיות מרגשת  כמו חתונה בכל מקום אחר. ספקים של דוכני אוכל לאירועים יכולים להעמיד במתחם החתונה הביתית את שירות ההסעדה עבור האורחים ולייתר את הדאגה והטרחה שלכם בנושא זה.

חתונה ביתית יכולה להיות משולבת בסיוע של בעלי מקצוע בתחום החתונות המספקים קייטרינג, צלם ועוד. ניתן לשכור גם שירות של הפקת אירועים, המעמידה לרשותכם  את הידע והניסיון בהפקה ומקלה עליכם להתרכז בהכנות לחתונה ללא דאגה לאין-ספור ההיבטים הכרוכים בהפקתה.

אוכל לחתונה המתקיימת בבית

בהינתן כמות המוזמנים, אתם ודאי יכולים להקל על עצמכם ולשכור את שירותיה של חברה המספקת ציוד לאירועים, לרבות את כל מה שקשור לשירותי ההסעדה, לרבות בחירת הקונספט של האוכל באירוע וסוגו: בשרי, צמחוני, טבעוני ועוד. דווקא בחתונה ביתית ניתן לגוון ולהעשיר את המזון ולבחור מזון איכותי ואף מזון גורמה.

חתונה ביתית עשויה להתאים למי שסולדים מאירועים המוניים וחשים בהם אי נוחות. גם אם לא בהכרח החיסכון הכספי הוא השיקול המשמעותי – אף שהוא ודאי שיקול מרכזי- אין פק כי ארגון והפקה של חתונה בבית קלים ופשוטים יותר. כאשר בוחרים להתחתן בבית, מאליו מובן כי מספר המוזמנים מוגבל, מעצם ההגבלה של המקום. לכן יש לתכנן בקפידה את מספר המוזמנים, את מתכונת ההסעדה ובעיקר- לשלוט על כל המרכיבים של החתונה.

חתונה ביתית  מתאימה למי שחשוב להם להתחתן באווירה ביתית ואינטימית. מדובר בזוגות שבוחרים בקפידה רבה  את זהות המוזמנים- רובם חברים קרובים. חתונה במתכונת ביתית מתאימה למי שאוהבים להרגיש בטוחים במקום המוגן והטבעי להם ביותר- בבית. הם לא זקוקים אפילו לא לזיקוקים כדי לחוש ריגוש בחתונתם. הם לא זקוקים לפעלולים, ללהקה, לריקודים אמנותיים. די להם בקיום חופה וקידושין, במוזיקה נעימה, באוכל שהמוזמנים ייהנו ממנו.

חתונה בבית מתאימה למי שמסתפקים במועט, לכאלה שלא בהכרח מתייחסים אל החתונה כיום שאמור להיות היום המאושר ביותר בחייהם. יש מי שגם כאשר הם מקיימים את החתונה מרצון ומבחירה חשים לחוצים מעצם המעמד. באווירה ביתית קל להם יותר להתמודד עם הלחצים, עם ההתרגשות ועם כל מה שנלווה באופן טבעי לחתונה.

בשורה התחתונה: גם – אולי בעיקר – חתונה ביתית יכולה להיות חווייתית ומרגשת.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מה זה בעצם פוד טראק לאירועים

מה זה בעצם פוד טראק לאירועים

פוד טראק לאירועים- אוכל מתנייד בסטייל חייבים להודות, גם אם אתם בעל השמחה וגם אם אתם באים לשמוח בשמחתם, אם
סיור עולמי – 3 ארוחות ערב בניחוח חו"ל

סיור עולמי – 3 ארוחות ערב בניחוח חו"ל

אין דבר כיף יותר מלשבת בסוף היום ולאכול ארוחת ערב טובה עם בן\ בת הזוג, עם המשפחה או החברים. בכל
מה אפשר לעשות עם בלונים

מה אפשר לעשות עם בלונים

בשנים האחרונות אפשר לראות את הבלונים באירועים רבים פרטיים ועסקיים. הימצאותם של הבלונים מעוררת שמחה והתלהבות רבה בקהל. ההיצע העצום
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן