מה הרעיון? 4 הצעות נישואין מקוריות

מה הרעיון? 4 הצעות נישואין מקוריות

כמה זמן אתם ביחד? נו, מתי אתה כבר מציע? השעון מתקתק, צריך גם להביא ילדים. אני לא אחכה לך עוד הרבה.

נמאס לך לשמוע את השאלות האלה? הגעת למסקנה שהיא האישה של חייך והגיע הזמן להציע? אחלה.

ברגע שאתה מחליט להציע, הדבר הראשון זה כמובן לברר את מידת הטבעת ולקנות טבעת אירוסין. חשוב שתברר עם הכלה המיועדת או עם חבריה או משפחתה,  טבעות אירוסין שהיא אוהבת, או תשלח חבר סמוי שיבדוק איתה את העניין, כאילו הוא מתכנן להציע לבת זוגתו. מכיוון שזה לא בילוי משותף רגיל, תוך כדי או לאחר מכן אתה צריך לתכנן את הפקת הצעת נישואין המושלמת שתרגש את אשתך לעתיד.

כדי להוריד לך קצת מהלחץ, הכנו לך 5 רעיונות הצעת נישואין שונות להעדפות של נשים שונות.

הצעת נישואין בכותל

אין ספק שהכותל המערבי, מלבד העניין הרוחני והדתי, הוא מקום מאוד לעיצוב הצעת נישואין בצורה מרגשת וכמובן גם שמצטלמת יפה בשביל המזכרות.

יש לה יום הולדת בקרוב או שמתקרב יום השנה שלכם? הגיע הזמן לסגור חופשה במלון מפנק בירושלים. כמובן איך אפשר ללכת לירושלים מבלי לבקר בכותל המערבי ולהשחיל שם פתק עם בקשה מיוחדת.

יש שלל מפיקי הצעות נישואין בירושלים שישמחו לארגן לך את ההצעה המושלמת, ואז בעת שתלכו לבקר בכותל המערבי, עיצוב פרחים עם שלט התינשאי לי יחכו לכם שם לרגע שלכם. ניתן לעשות את זה באופן עצמאי או להזמין גם משפחה וחברים שיהיו איתכם באירוע המרגש שלכם.

הצעת נישואין בים

יש המון מקומות להצעות נישואין שתוכל לבחור. אין ספק שים זה אופציה מאוד טובה ופסטורלית. לא כל הנשים יאהבו את העובדה שתציע לה נישואין בבגד ים, אז אתה יכול למצוא מסעדה טובה באזור הים או סתם להגיד לה שאתם יוצאים לטייל.

בזמן הטיול באופן מפתיע, יחכה לכם שטיח אדום עם שלט התינשאי לי, או לאוהבי הפרטים הצנועים, תביא אותה למקום יפה, שתארגן כמובן מראש, ופשוט תכרע ברך.

הצעת נישואין בבית

למי שבאמת רוצה להפתיע, ובמידה והכלה המיועדת לא מצפה להפקה גרנדיוזית, אפשר לעשות הצעה נישואין בבית.

בזמן שאתה לוקח אותה לסידורים או למסע שופינג מפנק, החברים והמשפחה בבית יארגנו את הבית עם מטעמים מכל טוב, שטיח אדום ושלט התינשאי לי. בזמן שאתם הולכים הביתה, אתה טוען שאתה עייף ואין לך כוח לכלום, דבר שבטוח לא יגרום לה להבין מה מחכה לה בבית.

הצעת נישואין בערב חג

ערב חג הוא הזדמנות להצעת נישואין אינטימית ביחד עם המשפחה. במידה ואתם מתגוררים ביחד, תציעו לארח אצלכם בחג ואחרי כל הלחץ של הבישולים, תכרע ברך והיא בטוח תתרגש בטירוף.

במידה ולא, אתה יכול או להגיד למשפחה המארחת שאתה עומד להציע, או כמובן להפתיע גם אותה וגם את המשפחה ופתאום באמצע תכרע ברך. אין ספק שזה חוויה מרגשת לספר לילדים.

ולבסוף, כל אחד והקצב שלו, מתחילים לתכנן את האירוע שלכם, שאתם חולמים עליו ומתחילים ביחד להתחיל לדמיין ולהגשים אותו לאט לאט, בהצלחה !

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך:

מה הרעיון? 4 הצעות נישואין מקוריות

מה הרעיון? 4 הצעות נישואין מקוריות

כמה זמן אתם ביחד? נו, מתי אתה כבר מציע? השעון מתקתק, צריך גם להביא ילדים. אני לא אחכה לך עוד
כשרומנטיקה והנאה נפגשים: המלצות לבילויים זוגיים מנצחים

כשרומנטיקה והנאה נפגשים: המלצות לבילויים זוגיים מנצחים

אתם מחפשים אחר בילוי זוגי משותף. בין אם אתם לקראת דייט ראשון ובין אם בעיצומה של מערכת יחסים (אפילו ממושכת),
מתנות לגבר

מתנות לגבר

מתנות לגבר – יותר קל ממה שחשבת הרבה נשים חושבות שלקנות מתנה לגבר שלהן זה דבר לא פשוט, כי לא
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן