דגשים לבחירת צלם מגנטים לאירועים 

בחירת צלם מגנטים לאירועים צריכה להיעשות לא רק על ידי השוואת מחירים נכונה, אל יש מספר דגשים שאתם חייבים להכיר בכדי לבחור צלם מגנטים מושלם לאירוע שלכם.

מציאת צלם מגנטים הפכה להיות משימה מורכבת, הסיבה העיקרית לכך היא עודף היצע שקיים היום של צלמי מגנטים, ישנם צלמי מגנטים שעבורם מודבר על "הכנסה נוספת", תחביב או אפילו עוד דרך לעשות כמה מאות שקלים בערב אחד, אבל מתוכם קיימים גם לא מעט כאלו שעבורם צילום מגנטים הוא באמת מקצוע והעיסוק העיקרי שלהם. לכן, בכדי שתוכלו למצוא צלם מגנטים מקצועי ומיומן לאירוע שלכם, הבאנו לכם סקירה כללית שתעזור לכם לבחור את צלם המגנטים הנכון ביותר עבורכם. הנה כל מה שאתם באמת צריכים לדעת.

צלם מגנטים – ככה תבחרו אותו בצורה נכונה 

כשזה מגיע לבחירת צלם מגנטים, עליכם תמיד לקחת בחשבון לאיזה סוג קהל אתם רוצים את הצלם. לדוגמה, אם מדובר על צילום מגנטים ליום הולדת, חשוב למצוא צלם שיש לו גישה נעימה ונוחה לילדים, בנוסף אם מדובר על אירוע חברה או חתונה, אתם צריכים למצוא צלם מגנטים קליל כיפי וזורם שלאורחים שלכם ולכם תהיה חוויה נעימה עם הצלם.

קבעו קווים מנחים ודרישות ברורים

לפני שתעסיקו את הצלם, קבעו הנחיות ודרישות ברורות שיעזרו לכם לשמור על הציפיות. כמו כן, חשוב שהצלם יבין את צרכי הצילום שלכם.

1. מצאו צלם שיש לו סגנון שאתם אוהבים

2. חשבו על התקציב שלכם וכמה אתם רוצים להוציא.

3. חשבו על היתרונות שיש לצלם מגנטים שזאת עוד זווית צילום באירוע.

4. קחו בחשבון את אישיותו של הצלם! אפשר לקרוא ביקורות, לבקש הפניות או לבקש ממי שמכיר היטב את הצלם להמליץ עליו.

5. שאלו על זמינותם ואיזה ימים ניתן להיפגש איתו לפני האירוע.

דברים מרכזיים נוספים שיש לקחת בחשבון בבחירת צלם מגנטים

על מנת להקל על החיפוש, חילקנו שיקולים אלה לקטגוריות הבאות:

– ניסיון של צלם עם אירועים שהם דומים לסוג האירוע שלכם, כלומר צילום חתונה, ברית, בר מצווה או כל אירוע אחר.

– ניסיון בצילום מה היכולת שלו לצלם מעבר לתמונות שבהן האורחים עומדים ומסתכלים עליו.

– סגנון תקשורת ותכונות אישיות (אל תשכחו שהצלם שלכם באירוע כמו חתונה הוא זה שמתמודד לבד עם מעל 300 אורחים, חייב שתהייה לו תקשורת מעולה עם האורחים.

– תיק עבודות צילום, ככל שתיק העבודות עשיר יותר הוא מעיד על ניסיון ועל יכולת להתמודד עם מצבי תאורה שונים וקיצוניים.

מחיר צילום מגנטים מקצועי

ישנם לא מעט מחירים לצילום מגנטים, וזה משתנה ממקום למקום, העלות יכולה להתחיל החל מ 600 ₪ לצילום אירוע קטן שיש בו עד 50 משתתפים ולהגיע גם למעל 1400שקלים חדשים באירועים גדולים עם מעל 300 משתתפים, קיים קשר ישיר בין איכות המגנטים אותם אתם מקבלים לבין המחיר, מחיר זול מאוד לאירוע גדול יכול להוביל לבחירת צלם מגנטים שעובד עם חומרי גלם ברמה ירודה. לכן, חשוב לבחון את הנושא הזה בקפידה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן